Jaká města navštívit

Jaká města stojí za to navštívit?

I přes to, že je teď cestování v některých zemích omezeno, představíme vám města, která rozhodně stojí za to navštívit. Jakmile se koronavirová omezení ustálí, budete moct vycestovat i do zemí, jež jsou momentálně pozastaveny. Je potřeba také myslet na to, že u některých měst je zapotřebí negativní test, co se týče koronavirového onemocnění. To platí především při cestě nazpět do České republiky. Nyní se však přesuneme zpátky k městům, která musíte vidět. Navštívili jste některá z nich? Nebo se jedná o premiéru?


Jaká města stojí za to navštívit?


Prvním zajímavým městem je Bangkok. Jde o hlavní město Thajska. Pokud zde zavítáte, je dobré vás předemu upozornit na fakt, že se jedná zároveň o nejlidnatější město v Thajsku. Jestliže tedy nevyhledáváte kontakt s lidmi, pak byste Bangkok prozatím měli vynechat a poohlédnout se po jiných měst. Na druhou stranu zde zažijete opravdu spoustu zábavy, od diskoték, přes kulturu až po různá muzea a zajímavé památky. Záležet bude na vás, jakou kategorie z těch, jež jsme uvedli vyhledáváte. Každopádně na své si zde přijde každý.

Jaká města stojí za návštěvu


New York, město, které se zapsalo mnoha lidem do paměti kvůli události, která se stala 11. září 2001. Od té doby se New York zařadil k bezpečným městům. Na ulicích máte možnost vidět zvýšenou ostrahu a městskou policii. Vraťme se ale k městu, jako takovému. New York je pro změnu nejlidnatější město Spojených států amerických. Podobně, jako Bangkok vám tedy nabídne spoustu zábavy. Opět bude záviset na tom, co zrovna vyhledáváte. Těšit se můžete na památky, muzea, obchodní centra nebo zábavné parky.


Zamiřte do Švédska aneb Stockholm čeká!


Na závěr se podíváme na Evropské město, kterým je Stockholm. Stockholm je hlavní město Švédska a rovněž, jako u předchozích dvou měst jde o nejlidnatější město ve své zemi. Ačkoliv tady počet obyvatel není zase tak příliš vysoký. I přes to počítejte s větším počtem obyvatel na chodnících. Stockholm jinak nabízí spoustu zeleně, krásných kaváren, nádhernou architekturu a nezapomenutelnou historii. Narozdíl od Bangkoku je Stockholm poměrně drahým městem, takže si bezpochyby připravte vyšší hotovost.

Autor příspěvku: Redaktor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *