Jaká překvapení na vás v USA číhají

Jaká překvapení na vás v USA číhají?

Není kultura, jako kultura. Každý jsme něčím odlišní. To platí i o Spojených státech amerických. Pokud se chystáte cestovat právě sem, určitě je na místě seznámit se s několika fakty. Co vás ve Spojených státech amerických překvapí? Pochopitelně je dobré si vyčkat na uklidnění situace, vzhledem k tomu, že díky koronavirovému onemocnění není příliš vhodné cestovat. Jakmile se ovšem situace uklidní, nic vás nebude držet v tom, odcestovat do Spojených států amerických. Jaká překvapení tady na vás číhají?


Jaká překvapení na vás v USA číhají?


Milujete oslavy, párty a různé chození po barech či klubech? Nedávno vám bylo 18 let a máte pocit, že je ideální doba na to, vyzkoušet i zahraniční kluby nebo bary? Buďte maximálně opatrní, protože ve Spojených státech amerických se mohou pít alkoholické nápoje až po dovršení 21 let. Jestliže tedy plánujete před dovršením tohoto věku cestu do USA, pak si bezpochyby hlídejte své touhy po alkoholických nápojích a oslav. Na pití alkoholu ve Spojených státech amerických tak budete muset zkrátka počkat.

Překvapení v USA


Spojené státy americké dominují také svou velikosti. To se netýká čistě jen samotného kontinentu, ale víceméně všeho. Nepočítejte s malými hotelovými pokoji nebo postelí, kde se pomalu nevleze ani jeden člověk. Americké pokoje i postele bývají o dost větší. Jinými slovy nebude mít problém se na jedné posteli vyspat i celá rodina. Velikost se týká i jiných věcí. Silnici jsou zde na tolik široké, že na jeden pruh se bez větších problému vlezou i dva automobily vedle sebe. V neposlední řadě se také můžete těšit na velké porce v restauracích.


Velikost máme za sebou, čím vás USA překvapí dále?


Budete ve Spojených státech amerických trávit i Vánoce? Musíte počítat s tím, že ježíšek vás zde nenavštíví. Spojené státy americké dávají přednost Santa Clausovi. Jiné pravidlo se týká i rozbalování dárků. To probíhá v USA až 25. prosince, a to v ranních hodinách. Santa Claus totiž dárky rozdává v noci.

Autor příspěvku: Redaktor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *